
Електричний Квадроцикл З Ланцюговим Приводом 48 V 1000 W Жовтогарячий || Електротранспорт
25 362 ₴
- Немає в наявності
- Код: HB-EATV1000Q-7ST V2
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Основні технічні | РОЗМІРИ квадроцикла (Д / Ш / В) | 119см / 69см / 81см |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | ||
| Відстань між осями | 76см | |
| ВИСОТА ДО СИДІННЯ | 53см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 34см | |
| РАМА | метал | |
| КЕРМО | 81см | |
| ТОРМОЗ | дисковий | |
| СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО | + | |
| ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА | ланцюгова | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ | 1 / 1000W / 48V |
| батарея | V / AH | 12V / 12AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 4 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-10 годин | |
| ЧАС НА їзду | 1 година | |
| Зарядка | 48V / 2,5A | |
| штекери | круглий з трьома отворами | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 65кг |
| СТАРТ | ПОВОРОТ КЛЮЧА | + |
| РУЧКА ГАЗУ | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | У квадроциклі | 2 |
| ШВИДКІСТЬ | км / год | до 26,5км / год |
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | КЛЮЧ | + |
| МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ | до26,5км / год | |
| УПРАВЛІННЯ ШВИДКІСТЮ (ПЕДАЛЬ, РУЧКА ГАЗУ) | Ручка газу | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕИ | + | |
| ЗВУК | СИГНАЛ на кермі | + |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1-місне |
| ПВХ | + | |
| КОЛЕСА | РЕЗИНА (надувне) | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 33,5см / 17см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| МАТЕРІАЛ | пластик | |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 5 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСУ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | 2передніх / 1задній (з регулюванням жорсткості) |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 65кг / 57кг / 116-68-52см | |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 126 кг |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1570 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Основні | |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Система запуску | Електростартер |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Жовтогарячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 362 ₴




