
Дитячий Електромобіль Джип Chevrolet Silverado || Дитячий Електротранспорт
14 478,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: YSA8805
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
YSA8805 Дитячий позадорожник Шевролет
Кількість коліс: 4шт.
Ключ запалювання
2 ремінці безпеки
mp3, USB, micro SD
Ремінь безпеки 2-точковий
Сидіння шкіра (не регулюється)
Пульт керування Bluetooth: 2,4G
Мотора 2 шт 35W
Акумулятор: 12V/7A
Індикатор заряджання
Швидкість 2 знижених, 2 підвищених
Розмір коробки 126*66*33
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіанти управління | Радіоуправління (брелок ДУ), З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал коліс | EVA |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 478,75 ₴






