Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• тип клем - F11
• тип батареї - GEL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 3.24 мОм
• ємність - 200 Ah
• максимальний струм розряду - 1800 А (5сек.)
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 ~ 15 В при 25 ° З
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 при 25 ° З
• робоча температура, С: 0...+50
• розміри (ДхШхВ) - 522х240x224 мм
• вага - 61 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴
