Дитячий електромобіль ліцензія БМВ Z8 JE1288
Електричне керування педаллю та дистанційне керування 2,4G
З музикою та світлом
З підвіскою
Двері, що відкриваються
Акумулятор: 2*6V7A; двигун: 35 Вт*1
Кольори: чорний, білий
Розмір виробу: 135,5*74*54 см
Упаковка: 136,5*63,5*35,5 см/куб.м: 0,308
Вага/НВ: 23,5/20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 810,50 ₴



