
Дитячі Електромобілі McLaren JL211
15 859,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: JL211
Дитячий електромобіль McLaren JL211
Колір ЧОРНИЙ
колеса м'які типу EVA, безшумні;
вік дитини: 3-8 років;
система амортизаторів: задні колеса;
максимальна швидкість 5 км/год;
максимальне навантаження 30 кг;
час їзди на 1 зарядці 6-7 км. Приблизно 1-2 години;
час заряджання 8-12 годин;
цифровий індикатор заряду батареї;
заводиться поворотом ключа;
1 акумулятор 12V 7Ah, що перезаряджається, не обслуговується, кількість циклів 250-300;
Micro-SD, USB, MP3-підготовка для відтворення музичних мелодій у форматі MP3;
пульт керування: 2.4G Blue Tooth, радіус дії 20 метрів. Незалежний;
двері відкриваються вгору + є фіксатор на клямці;
передні та задні фари світяться;
рекомендована поверхня їзди: дерево (ламінат), тротуарна плитка. асфальт, бетон, бруківка євро, газон не вище 10 см;
спортивне кермо з перемикачем стандартних мелодій;
газ і гальмо - одна педаль. Натиснув – поїхав, відпустив – зупинився;
рух: Вперед-назад, вліво - вправо;
музика та вогні фар LED - підсвічування;
комфортне шкіряне сидіння + 2-х точковий ремінь безпеки;
1 посадкове місце (ЕКО-ШКІРА);
високоякісний пластик;
безпечне проведення та елементи живлення;
універсальний механізм повороту колеса;
реалістичний дизайн McLaren
Розміри машинки: 126х65х52см
Розміри коробки: 127х63х33см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Марка | McLaren |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 15 859,80 ₴