Дитячий електромобіль Maserati SL8631
Допустимість навантаження По вазі до 59 кг
За віком 3-8 років
Двигун /RPM 2 шт / 12V / RPM10000
Батарея Кількість/V/AH 12V/7AH
Індикатор батареї + Заряджання V/mA 12V / 1500 mA
Час на зарядку 8-12 год
Індикатор заряджання + Старт з кнопки Звук + Швидкість 3-5 км/год
Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3
Ручка газу - Педаль-гальмо - Світло Фари Передні+Задні
Підсвічування немає
Кнопка вкл/викл світла + Звук Музика USB+FM
Карта пам'яті - Сигнал на кермі BLUETOOTH + Управління
Пульт управління 2,4G (STOP BUTTON) App(додаток) - Рух вперед/назад важіль
Сидіння Кількість місць 1
Ремені безпеки 3-х точкові
Матеріал екошкіри
Ширина посадкового місця 28см
Колеса Матеріал EVA
Простий монтаж - Корпус
Матеріал Пластик
Опції Двері відкр.
Розміри коробки: 113,5х58х34см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Марка | Maserati |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 12 251,25 ₴




