
Дитячий Електромобіль Джип Audi E-Tron Sportback M 4806EBLRS-2 Білий
10 006 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4806EBLR-1
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 110см |
| ширина по дзеркалам/колесам | 63см/57см | |
| висота | 49см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ/V/RPM | 2шт / 12V / RPM18000 |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-10год | |
| ЗАРЯДКА | V/mA | 12V/1000mA |
| ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 30кг |
| ЗА ВІКОМ | 3-8років | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТОП | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 2 |
| НА ПУЛЬТІ | 3 | |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ТУМБЛЕР | + |
| ШВИДКІСТЬ | км/год | 3-5км/год |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ТУМБЛЕР | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КНОПКА ВКЛ/ВИМК СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ НА КЕРМІ | + | |
| ДОДАТКОВІ КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот+карта пам'яті | |
| USB | + | |
| FM | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 3-х точкові | |
| КОЛІСА | ЄВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА | 21,5см/17см | |
| Корпус | Фарбований | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ | коричневий | |
| ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДКРИВАЮТЬСЯ У СТОРОНИ | + |
| КОЛЕСА МАЛІ ПОЗАДУ (для зручного переміщення) | + | |
| Амортизатори | задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМІР) | 20кг/16,5кг/110-57,5-36,5см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Марка | Audi |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 006 ₴

