
Дитячі Електромобілі Mercedes-Benz SL 65 M 4871EBLRS-2
11 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4871EBLRS-2
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул | M 4871 | |
| Бренд | БЕЗ БРЕНДУ/ MERCEDES | |
| Тип | авто | |
| Розміри товару | довжина | 104см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 63см/56см | |
| висота | 47см | |
| вага | 13,5 кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 29м | |
| Допустимість навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | 3-8років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2шт / 12V / RPM12000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V9AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 15V/1000mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 2-4км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Ручка газа | - | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні+Задні |
| Підсвічування | Панель приладів | |
| Кнопка вкл/вимк світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | ні | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | кнопка | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові | |
| Матеріал | еко-шкіра | |
| Ширина посадкового місця | 38см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 22см / 17см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 22см / 17см | |
| Простий монтаж | - | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | у сторони |
| Демо-режим | + | |
| Батьківська ручка | + | |
| Додаткові колеса | + | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 18,4 кг / 109,5-56,5-29см |
| Кількість шарів | 7 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 375 ₴






