
Дитячий Електромобіль Джип Mercedes-Benz GLC 63S M 4140EBLRS-2 Синій
14 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4140EBLRS-4
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 116см |
| ширина по дзеркалах / по колесах | 75см / 63см | |
| висота | 57см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ / V / RPM | 4шт / 12V / 12000 |
| тумблер перемикання 2мотора / 4мотора | + | |
| батарея | V / AH | 12V 9AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| Зарядка | V / mA | 12V / 1000mA |
| штекери | круглий одинарний | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 25кг |
| ЗА ВІКОМ | 37-95 місяців | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 2 |
| На пульті | 3 | |
| ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ | тумблер | + |
| ШВИДКІСТЬ | км / год | 3-8км / год |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот + карта пам'яті | |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| APP | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 5-ти точковий | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЕВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 25см / 19см | |
| КОРПУС | ФАРБОВАНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОД. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ У СТОРОНИ | + |
| АМОРТИЗАТОРИ | задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 23,8кг / 19,5кг / 116-62-38кг | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 750 ₴
