
Дитячий Електромобіль Багі Bambi Racer M 3804EBLR-1 Синій
17 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 3804EBLR-4
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 126см |
| ширина | 97см | |
| висота | 85см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ / V / RPM | 4шт / 12V / RPM12000 |
| батарея | V / AH | 12V10A |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| Зарядка | V / mA | 12V / 1500mA |
| штекери | круглий одинарний | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 60кг |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 1 |
| На пульті | 3 | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КАПОТ | + | |
| КНОПКА вмикання / вимикання СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ на кермі | + | |
| ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | да / карта пам'яті | |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| APP | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | + | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЕВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 34см / 23см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОД. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ У СТОРОНИ | + |
| КОНДИЦІОНЕР | + | |
| багажник | + | |
| РУЧКА-ЧЕМОДАН для зручного переміщення | + | |
| ДЕМО-РЕЖИМ | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | передні / задні |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 60 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 460 ₴

