
Дитячий Електромобіль Джип Toyota Tundra JJ2266AEBLR-1
18 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: JJ2266AEBLR-1
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 133см |
| ширина по дзеркалах / по колесах | 81см / 70см | |
| висота | 78см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ / V / RPM | 2шт / 12V / RPM12000 |
| батарея | V / AH | 12V7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 2 шт | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 8-12часов | |
| Зарядка | V / mA | 12V / 1000ma |
| штекери | круглий одинарний | |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 50кг |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТ | + | |
| Повільний СТАРТ | + | |
| Повільний СТОП | + | |
| КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 1 |
| На пульті | 3 | |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ВЕРХНІ ФАРИ | да / кнопка ВКЛ-ВИКЛ / працює від 4-х батарейок АА (у комплект не входять) | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| КЕРМО | звук мотора / сигнал, працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять) | |
| ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот + карта пам'яті | |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕИ | + | |
| ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH (STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місне | 2-місне |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 2-х точкові - 2шт | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЕВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ | 29,5см / 19см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ | + |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) | білий | |
| НАЯВНІСТЬ КОЛЬОРОВОГО ПОСТЕРА | + | |
| ДОД. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ У СТОРОНИ | + |
| відкидається багажник | + | |
| РУЧКА для зручного переміщення | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ | задні |
| КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) | 35,9кг / 27кг / 150-70-42см | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 970 ₴




