
Дитячий Електромобіль Джип BMW X6M JJ2168EBLR-1 Чорний
22 756 ₴
- Готово до відправки
- Код: JJ2168EBLR-2
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 143см |
| ширина по дзеркалах/колесах | 100см/86см | |
| висота | 67,5см | |
| МОТОР | КІЛ-ВО/V/W/RPM | 2шт/12V/120W/RPM20000 |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V10AH |
| КІЛЬСТВО | 1 | |
| ЗАРЯДКА | V/mA | 12V/1000mA |
| ШТЕКЕР | круглий одинарний | |
| ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ПО ВАГАЮ | до 50кг |
| СТАРТ | ТУМБЛЕР | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| ПОВІДЛІВИЙ СТАРТ | + | |
| ПОВІДЛИВИЙ СТОП | + | |
| КІЛЬ_ШВИДКОСТІВ | У МАШИНІ | 2 |
| НА ПУЛЬТІ | 3 | |
| ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ | ТУМБЛЕР | + |
| РУХ ВПЕРЕД НАЗАД | ВАЖЕЛЬ | + |
| СВІТЛО | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| ЧІП(КИТ/АНГЛ) | англ | |
| МУЗИКА | + | |
| КРУЛЬ | сигнал/звук мотора, працює від 2-х батарей АА (у комплект не входять) | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| USB | + | |
| ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ | + | |
| ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ | 2,4G | + |
| BLUETOOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДЕННЯ | 1/2-місне | 2 |
| РЕМНІ БЕЗПЕКИ | 2шт - 2-х точкові | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЄВА | + |
| РОЗМІР КОЛІСА/ДИСКА | 31см/24,5см | |
| КОРПУС | ЗВИЧАЙНИЙ | + |
| КОРОБКА | КІЛЬ_ВО СЛАЇВ | 7 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) | білий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ВІДКР у СТОРОНИ | + |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 43кг/34кг/152-84-57см | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ), Радіоуправління (брелок ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 60 Вт |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 756 ₴

