Надувний плотик 203х196х124 см "Великий рожевий фламінго". Його розміри дозволяють розміститися двом дорослим, ручки допоможуть утриматись і не впасти під час хвиль, а дві повітряні камери зроблять експлуатацію безпечною. Характеристики: Розмір: 203х196х124 см (у надутому стані), 251х196 см (у здутому стані) Матеріал: вініл, товщина вінілу 0,35 мм Максимальна вага: 200 кг 2 ручки 2 повітряні камери Ремкомплект
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Призначення | Для ігор і плавання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1960 мм |
| Висота | 1240 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 104,99 ₴
