Басейн надувний INTEX 28120NP відносно великий діаметр – 305 см та глибина 76 см дозволить купатися у ньому як дорослим, так і дітям.
Вага: 8,4 кг
Об'єм: 3853 л при заповненні 80%
Матеріал: тришаровий – два шари вінілу, один поліестер для жорсткості.
Басейн надувний INTEX 28120NP відносно великий діаметр – 305 см та глибина 76 см дозволить купатися у ньому як дорослим, так і дітям.
Вага: 8,4 кг
Об'єм: 3853 л при заповненні 80%
Матеріал: тришаровий – два шари вінілу, один поліестер для жорсткості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3853 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 207,60 ₴
