Intex 57558NP – це стильний аксесуар для відпочинку у басейні у вигляді птахів фламінго. Він підійде як для дітей, так і для дорослих. Основний матеріал, використаний під час виробництва – це міцний нетоксичний полівінілхлорид. Яскраве забарвлення не залишить байдужим нікого. Насолоджуйтесь відпочинком на воді із сучасними аксесуарами Intex! Вік: від 3 років Розмір (ШхДхВ): 137х142х97 см Матеріал: вініл Ручки: є, 2 коробка 4шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 970 мм |
| Колір | Рожевий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ігор і плавання |
| Матеріал | Вініл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066,97 ₴


