
Дитячий надувний басейн Кіт INTEX 57440
2 405,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57440
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн Кіт INTEX 57440
має надувні борти та жорстке дно
ремонтний комплект,
Особливості з фонтаном, з надувними бортами, жорстким дном
Довжина 201 см
Ширина 196 см
Висота 91 см
Об'єм води 200 л
Вага 3.1 кг
коробка 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 200 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 196 см |
| Висота | 91 см |
| Вага | 3.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 405,70 ₴