
Басейн надувний 58431NP Intex SOFT SIDE
1 099,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58431NP
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн надувний 58431NP Intex SOFT SIDE, Об'єм 808 л. Матеріал полівінілхлорид
Зливний клапан є
Колір синій
Розміри
Довжина (діаметр) 188 см
Ширина 46*36 см
Вага 3 кг
коробка 3шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 808 л |
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 36 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099,94 ₴