Байк 0138/590
При повороті керма повертаються передні колеса. Байк стійкий за рахунок широких коліс. Розміри мотоцикла: - Довжина: 70 см. - Висота самого мотоцикла: 52 см. - Висота до ручок на кермі: 51 см. - Висота до сидіння: 32 см. - Ширина: 32 см. - Колесо d=20 см. - Упаковка : кульок. Мотоцикл виготовлений із якісного, нетоксичного пластику у яскравих кольорах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 38 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062,52 ₴



