Дитяча іграшка "Валіза дитяча Doloni" арт 01520/01
Кожна дитина має свої улюблені іграшки, з якими вона не готова розлучатися навіть під час поїздки.
Завдяки дитячій валізі, тепер малюк матиме свій власний багаж.
Залежно від зростання малюка можна легко регулювати висоту ручки.
З такою іграшкою діти легко спланують поїздку та зможуть використати його в інших цікавих іграх.
Розмір товару: 290x185x615 см,
Матеріал: пластмаса
Вік: з 1-го року
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Розмір | Міні |
| Призначення | Для дітей |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 61.5 см |
| Ширина | 21.9 см |
| Глибина | 18.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 1 року |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,38 ₴

