DOLONI "Машинка-каталка" артикул 01490/2
Якісний, недорогий та безпечний варіант для малюків.
Машинка оснащена зручним сидінням з високою спинкою та кермом. Кермо та колеса не повертаються.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал: пластмаса
Виробник: Долоні, Україна
Розмір упаковки: 69-33-40 см
Розмір товару: 68-32-38 см
Вік: з 1-го року
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 38 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 1 року |
| Тип | Машинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,44 ₴

