
Автомат CYMA P.1161 з пульками.лазер.світл.приціл
1 510,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: P.1161
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомат CYMA P.1161 із кульками Лазар світло приціл РОЗМІР 88.5*20.7*9.7 Розмір коробки: 91*30*43 11,6кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyma |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип зведення | Ручний |
| Тип | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Довжина паковання | 91 мм |
| Ширина паковання | 30 мм |
| Висота паковання | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,24 ₴