HD661 Aавтомат дитячий M4168 кулі орбізи на акумуляторі
Акумулятор 3,7V 500mAh
Матеріал: пластик
Розміри автомату:28х100см
Розміри коробки: 29,5х6,5х96,5см
У наборі: автомат, акумулятор, окуляри, орбізи , мішень, ланцюжок для кріпленя, зарядний пристрій.
Акумулятор 3,7V 500mAh
Матеріал: пластик
Розміри автомату:28х100см
Розміри коробки: 29,5х6,5х96,5см
У наборі: автомат, акумулятор, окуляри, орбізи , мішень, ланцюжок для кріпленя, зарядний пристрій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Тип зведення | Автоматичний |
| Тип | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гідропулі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина паковання | 29.5 мм |
| Довжина паковання | 96.5 мм |
| Висота паковання | 6.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 653,10 ₴

