H66E Дитячий автомат M416 на м'яких кулях та орбізах
У коробці: автомат, пакет орбізів , м'які кулі.
Матеріал: пластик
Розміри автомату: 21х68см
Розміри коробки: 25х6х77см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Автомат |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип зведення | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 210 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 77 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425,60 ₴
