H66D Автомат дитячий M416 кулі орбізи
Матеріал: пластик
Розміри автомату: 20х74см
Розміри коробки: 25х6,5х79см
У наборі: автомат, орбізи , приціл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 740 мм |
| Тип зведення | Автоматичний |
| Тип | Автомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гідропулі |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 25 мм |
| Довжина паковання | 79 мм |
| Висота паковання | 6.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514,70 ₴
