Пневматичний пістолет Borner TT-X
Пістолет ТТ-X повністю копіює свій бойовий аналог - пістолет Токарєва (ТТ), але відрізняється за своєю масою - 389 гр. Початкова швидкість польоту кульки становить 120 м/с. Для запобігання випадковому пострілу пістолет оснащений не автоматичним запобіжником. Прицільні пристрої представлені повністю нерегульованим і мушкою.
Калібр, мм 4,5
Початкова швидкість вильоту кулі, м/с 130
Використовувані Боєприпаси Сталеві кульки
Зарядність 15
Вага, кг 0,4
Класифікація типу пістолета Газоболонна пневматика
Матеріал корпусу Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borner |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Довжина ствола | 110 мм |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 15 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 237 ₴

