
Пістолет пневматичний SAS Pro 2022 пластик 4,5 мм BB 2370.14.25
7 573,50 ₴
- В наявності
- Код: 2022
Пістолет пневматичний SAS Pro 2022 пластик 4,5 мм BB 2370.14.25
стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені для спортивно-тренувальних і розважальних цілей. При цьому корпус спеціально турбують, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. З цією ж метою весь модельний ряд має вигляд реально існуючих бойових пістолетів.
Автоматика пістолета працює за схемою використання віддачі при короткому ході ствола. УСМ ударного типу (SA/DA). Живлення з окремого магазину з дворядним розташуванням патронів. Пістолет оснащений автоматичним запобіжником ударника та покажчиком наявності патрона в патроннику. Безпека забезпечувалася механічним запобіжником та клавішею зняття з бойового взводу. Мушка та целік оснащені білими вставками для спрощення прицілювання при недостатньому освітленні.
Калібр: 4,5 мм
Прицільні пристрої: Цілик і мушка
Комплектація:Паспорт (1), Кульки кал.4,5 -250 шт/уп (1), Ключ шестигранний (1)
Початкова швидкість, м/с: 130 м/с
Запобіжник: Ручний
Пістолети пневматичні: Зі стисненим газом CO2
Довжина ствола, см: Гладкий
Довжина загальна, див: 190 мм.
Маса: 600 г
Матеріал накладки/рукоятки: пластик
Кількість снарядів, шт: 19 шт
Гарантія:12 місяців
Країна походження: Тайвань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Довжина ствола | 110 мм |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Загальні | |
| Довжина | 190 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 7 573,50 ₴