Ігровий центр Intex 57135 NP Дитячий ігровий комплекс Планета динозаврів — це дитяча водяна гірка та ігровий центр із надувним мінібасейном душем, фонтанчиком, кульками, пальмами та двонозаврами. Дитяча гірка дає змогу з'їжджати прямо у воду басейну, де можна поплескати в басейні та під душем, під'єднується до садового шланга залишати надувні м'ячики в кільце, що тримає милий динозавр. Розміри надувного центру: 333х229х112 см. Висота борту 16 см.
Місткість басейну 280 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 280 л |
| Довжина | 333 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 112 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал драбини | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 564 ₴


