
Дитячий надувний басейн 56483 морська хвиля
1 782 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56483
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн INTEX 56483
Надувний сімейний басейн розмірами 262*175*56 см Басейн виготовлений у стилі Хайтек. М'які, міцні та водночас широкі борти. У разі забруднення води досить скористатися спеціальним клапаном для її зливу, який міститься внизу басейну.
місткість води становитиме 769 літрів у разі заповнення 60% басейну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 769 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴
