Дитячий надувний басейн 57181
розмір 2,29 м х 1,47 м х 46 см 0,33 мм
вініловий 2 кільця зливний штекер ремкомплект
Об'єм: 600 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029,40 ₴


