
Дитячий надувний басейн 58484
1 946,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58484
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн Intex 58484
прямокутний високоміцного вінілу нового покоління Товщина стінок: 0.32 мм Насос: купується окремо Колір: кольоровий Матеріал: високоякісний вініл Розміри: 305х183х56
Об'єм: 1090 л (за 80% наповнення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 1090 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 946,84 ₴