Каркасний дитячий басейн 57173NP Mini Intex
Міцний, досить просторий, щоб вмістити двох дітей відразу, цей стане справжнім подарунком для хлопців. Для його встановлення потрібно не більш ніж 20 хвилин: каркас складається, всередину наливається вода й можна купатися! Чаша басейну зроблена з дуже щільного матеріалу, що складається з трьох шарів 2 вінілових шарів, а між ними сітчастий поліестер Тип: каркасний Колір: синій Об'єм: 337 літрів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 337 л |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 227,50 ₴


