Каркасний басейн Bestway 488х244х122 см з пісочним фільтром, листочкою та тентом.
Міцні стінки басейну виготовлені з матеріалу TritechTM — тришарового матеріалу, що складається з двох шарів ПВХ великої товщини й армувальної серцевини з поліефірної сітки. Рами зі стійкого до корозії металу Басейн обладнані системою Seal&Lock SystemTM для надійного й безпечного під'єднання труб.
Об'єм басейну (90%): 11 532 л (3046 гал.).
Малюнок Ripple MosaicTM надає внутрішній поверхні чаші басейну реалістичної текстури та насиченого синього кольору. Дозатор для хімічних засобів ChemConnectTM підтримує чистоту та гігієнічність води в басейні. Дозатор забезпечує стабільний рівень хлору у воді, необхідний для підтримки хімічного балансу. Установка за 30 минут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 11532 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Піщаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 232,50 ₴


