Басейн Rectangular Frame Pool Intex 28272 швидко встановлюється на підходящої гладкою майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечено зливним зручним клапаном. До нього можливе під'єднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 см |
| Об`єм | 6503 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 75 см |
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Intex |
| Довжина | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴

