Надувний басейн Intex 26168 чудовий вибір для дачного дворика та відпочинку з друзями. Повна комплектація - з підстилкою, насосом, фільтром, захисним тентом та сходами дозволить після покупки цієї моделі нічого більше не допускати. Достатньо лише отримати товар і можна приступати до монтажу, без пошуку додаткових аксесуарів. Монтаж займе 15-30 хв , після чого можна підключати насос і чекати наповнення.
У комплекті йде насос та фільтр, які можуть за 1 годину пропустити та очистити 3800 л води. Сам басейн вміщує 14141 л і повністю наповниться за 3,5 години .
Надувний басейн Intex 26168 Він виділяється великим об'ємом і добрим діаметром - тут легко поміститься вся сім'я або компанія друзів ( до 10 дорослих ). Тепер проводити час на присадибній ділянці можна веселіше та з користю для здоров'я!
Intex – один із найвідоміших виробників корисних товарів для активного відпочинку. Компанія відома постійною розробкою та впровадженням інновацій. Тому надувний басейн Інтекс 26168 поєднує підвищену міцність, комфорт і безпеку. Виріб захищений від проколів та підходить для водних розваг у компанії дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 457 см |
| Об`єм | 14141 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 122 см |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Intex |
| Фільтр | Картриджний |
| Матеріал сходів | Метал |
- Ціна: 17 300 ₴

