Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56456 Ultra Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність. Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип II. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 201 см |
| Об`єм | 8679 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 122 см |
| Вага | 76 кг |
| Виробник | Intex |
| Фільтр | Картриджний |
| Довжина | 412 см |
| Матеріал сходів | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 800 ₴



