Басейн Prism Frame Pool Графіт Intex 26744 (26732, 28752).
Басейн швидко встановлюється на горизонтальній гладкій майданчику. Для цього буде потрібно вирівняна поверхня грунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка грунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки і 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з оцинкованих міцних труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Картріджний насос-фільтр для очищення циркуляційної води, продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип А. Для Такого об'єму води басейн бажано доукомплектувати піщаним фільтр-насосом, а не картриджних.
Зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого запобігання від іржі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Діаметр | 549 см |
| Об`єм | 24411 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 122 см |
| Вага | 90 кг |
| Виробник | Intex |
| Фільтр | Піщаний |
| Матеріал сходів | Метал |
- Ціна: 35 650 ₴



