BW Басейн каркасний 56946 овальний, 488-305-107см, фільтр-насос, сходи, тент. Матеріал - ПВХ.
Загальні характеристики:
Тип каркасний
Об'єм, л 10949
Матеріал стін басейну тришаровий ПВХ (два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки), внутрішня сторона чаші: ПВХ з імітацією мозаїки
Розмір, см 488х305х107
Конструкція оцинковані сталеві труби
Додаткове обладнання картриджний фільтр - насос, продуктивність: 2006 л/год
Вага, кг 73
Комплектація басейн, картриджний фільтр - насос, сходи (метал, пластик), тент, DVD з інструкціями
Колір коричневий
Країна виробник Китай
Форма овальна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Ширина | 305 см |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 19156 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 107 см |
| Вага | 73 кг |
| Виробник | Intex |
| Фільтр | Картриджний |
| Довжина | 488 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 000 ₴


