Перевага овального Басейну в порівнянні з прямокутним - то що при купанні, кутові місця в басейні використовуються рідше, ніж всі інші. У підсумку, обсяг води в Овальному басейні на багато менше, ніж в прямокутному. Економиться значна кількість води, а Так само ресурси на очищення (хімічні реагенти, фільтрація, електроенергія і т. д.)
Цей басейн Intex 26796 привабливого сірого кольору має дуже зручні місткі розміри. Даний басейн сприятливо відрізняється збільшеною надійністю і підвищеним терміном служби. Він обладнаний більш міцним каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Стійки каркаса розташовані по периметру басейну під кутом, що і послужило назвою - Prism Frame Pool (дослівно Призма Каркас басейн). Цей каркас легко монтується з міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду або дачних газонах. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для його транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому відповідному рівному місці, в тому числі на пляжі.
Даний басейн комплектується фільтруючим картриджним насосом продуктивністю 5678 л/год (тип картриджа A), добре очищує воду.
В комплекті зручні сходи.
Матеріал чаші виконаний за особливою технологією з полівінілхлориду. Цей міцний матеріал виготовляється з 3 сплавлених шарів. Він стійкий до променів сонця, розтягування і стирання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 305 см |
| Об`єм | 18802 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 122 см |
| Виробник | Intex |
| Фільтр | Картриджний |
| Довжина | 610 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 44 600 ₴


