Прямокутний каркасний басейн типу Bestway 56465 Ultra Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині.
Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє.
Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищеною довговічністю.
Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип III. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше ніж піщаний.
Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі.
Прямокутний, 549-274-122см, 14812л, тент, підстилка, сходи, фільтр-насос, ремкомплект, в кор-ке, 62-145-51см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 274 см |
| Об`єм | 30079 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 122 см |
| Виробник | Intex |
| Фільтр | Картриджний |
| Довжина | 549 см |
| Матеріал сходів | Метал |
- Ціна: 43 500 ₴

