Дитячий спортивний картинг, на педалях, колесами ЕВА GM504 -перемикач на нейтральну швидкість -для дітей від 2 до 10 років -колеса ЄВА -ланцюгова передача -захист ланцюга -задній привід -ручне гальмо -максимальне навантаження - 45 кг
Розмір коліс: 30 см
Розмір: 135*62*36
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гальма | Ручний |
| Тип | Карт |
| Колір | Зелений |
| Матеріал коліс | Гума |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Розміри | |
| Ширина | 135 см |
| Довжина | 62 см |
| Висота | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 573,50 ₴
