Дитячий мотоцикл SN-ED13A від офіційного постачальника! Відправка після предоплати в 1500грн.
Мотор: 500 Вт, постійний струм Батарея: 36 В/12 Ач X 3,
Електричний старт
3 варіанти швидкості
Корпус: сталь Максимальна швидкість: 23-27 км/год
Відстань пробігу за допомогою акумуляторів (від однієї зарядки): 18 – 25 км
Колеса, литі, легко сплавні, колеса, передні та задні 10 дюймів
Керування швидкістю за допомогою ручки газу
Світлодіодний індикатор рівня заряджання акумуляторів на ручці газу
Гальмо переднє / заднє: дискове
Задня підвіска: з одним регульованим амортизатором
Вантажопідйомність: 90 кг. G.W/N.W. 25/21кг
Розмір: 128 х 63 х 85 см
Упаковка: картонна коробка
Кольори: чорно-червоний, червоно-чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність двигуна | 0.5 к. с. |
| Стан | Новий |
| Клас мотоцикла | Спортбайк |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Тип | Мотоцикл |
| Система запуску | Електростартер |
| Клас | Новий |
| Колір | Червоний |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 1280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 468,35 ₴



