Дитячий мотоцикл 24В 350Вт SN-EP32 від офіційного постачальника! Відправка після предоплати в 1500грн.
24 В 12 А свинцево-кислотний акумулятор
11-дюймові шини
Розмір виробу: 105*57*57 см
Потужність двигуна: 350 Вт
Батарея: 24v,12Ah свинцево-кислотна батарея
Макс. Вантажопідйомність: 75 кг
Висота сидіння: 77-100 см регульована
Максимальна швидкість: 20 км/год
Дальність дії: 18 км-22 км
Гальмо: переднє і заднє дискове гальмо
Розмір колеса: 90/65-6,5
Transimission: ланцюгом
G/N:26/23KGS
Розмір упаковки: 107*32*59 см
Кольори: червоний, чорний, синій, зелений
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність двигуна | 0.5 к. с. |
| Стан | Новий |
| Клас мотоцикла | Спортбайк |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Тип | Мотоцикл |
| Система запуску | Електростартер |
| Клас | Новий |
| Колір | Чорний |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 701,50 ₴
