
Електричний Квадроцикл Для Дорослих З Карданним Валом 48В 1000Вт SN-EA65
71 280 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SN-EA65
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електричний квадроцикл для дорослих з карданним валом 48В 1000Вт SN-EA65 від офіційного постачальника! Відправка після предоплати в 1500грн.
Передні та задні гальма дискові
електронний спідометр
швидкість 50 км
заряду батареї на 30 км
Світлодіодна фара, звуковий сигнал, дзеркала, свинцево-кислотний акумулятор 48
О 20 Ач
8-дюймові колеса, сталеві диски, передні та задні гідравлічні
амортизатори.
3 варіанти швидкості та вперед/назад
вага 130кг115кг
розмір 1570*800*950
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Потужність двигуна | 48 к. с. |
| Стан | Новий |
| Головна передача | Карданна |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Тип | Квадроцикл |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1570 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 130 кг |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 280 ₴


