
Електричний Квадроцикл Для Дорослих Із Ланцюговим Приводом SN-EA66 ATV 48V 1000W
68 651,55 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SN-EA66
+380 (98) 363-22-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електричний квадроцикл для дорослих із ланцюговим приводом SN-EA66 ATV 48V 1000W від офіційного постачальника! Відправка після предоплати в 1500грн.
Передні та задні гальма дискові
електронний спідометр
швидкість 50 км
заряду батареї на 30 км
Світлодіодна фара, звуковий сигнал, зеркала, свинцево-кислотний акумулятор 48 В 20 Ач
8-дюймові колеса, сталеві диски, передні та задні гідравлічні амортизатори.
3 варіанти швидкості та вперед/назад
Розмір передніх шин 19*7-8 Задніх 18*9,5-8
вага 126кг115кг
розмір 1570*800*950
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Система запуску | Електростартер |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Стан | Новий |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Тип | Квадроцикл |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1570 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 126 кг |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 651,55 ₴



