Пропонуємо дитячий бензиновий квадроцикл ATV 49cc SN-A51 від офіційного постачальника! Відправка після предоплати в 1500грн.
Двигун:49cc, одноциліндровий, з повітряним охолодженням
Емкість бака:2л
Колісна база:600-1 000 мм
Темрява дисків томоза
спереду і ззаду
електростартер
Розмір: 990* 650*610m
Максимальна швидкість: 50 км/год
Вантаж: 100 кілограмів
циліндр:-1 шт.
Топливо:бензин
Об'єм:49CC
Цепний пристрій
Тип двигуна:2-тактний
Тип коробки передач:
Автоматичний
з переднім і заднім ходом, передніми задніми дисковими гальмами
Ущільнення Залізний каркас: 980 x 560x430
Вага 40/48kgs
Вмикання живлення за допомогою замка запалювання
Керування швидкістю: за допомогою ручки «газа»
Гальма двигуна
Світлодіодні фари
Електричний дзвінок
Розміри: 1070 мм (довга); 580 мм (ширина); 760 мм (висота)
База (розташування між вісьми коліс): 710 мм
Висота сидіння від дорожнього покриття: 510 мм
Відстань від сидіння до підставки для ніг: 380 мм
Рама: сталева, трубчаста
Підвіска передня: ричажого типу, з 2- м'якою амортизаторами
Підвіска задня: підрамник з амортизатором
Покришки передніх / задні: пневматичні, 13 х 5 - 6
Наручний діаметр шини: 315 мм
Амортизатори, що регулюються: спереду - два; ззаду - один
Обвіс: з міцного пластику ABS
Руль: регулюється (похилий)
Коробки для коліс: сталеві
Гальма дисків, з ручним приводом, передні — на обидва колеса, задні — на осі колеса
Стоянковий гальма
Колір КРАСНИЙ, ЧОРНИЙ.
| Основні | |
|---|---|
| Система запуску | Електростартер |
| Об'єм двигуна | 49 куб. см |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Ємність паливного бака | 2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Стан | Новий |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Тип | Квадроцикл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Виробник | ABS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1070 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 40 кг |
| Ширина | 580 мм |
- Ціна: 23 834,25 ₴


