Sidewinder – це преміальна серія портативних тепловізійних монокулярів. Модель оснащена 12-мікронним інфрачервоним детектором з роздільною здатністю 384×288 та OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1024 × 768. Вона має найчутливіші показники вимірювання температури у своєму класі, менше ніж 20 мілікельвінів. У порівнянні з монокулярами Taipan, прилад оснащений покращеним корпусом і знімним 18650 акумулятором, що перезаряджається.
Пристрої серії Sidewinder також мають високий рейтинг водонепроникності з рівнем захисту IP67, який гарантує їх використання в широкому діапазоні погодних умов. Вбудована пам'ять Sidewinder об'ємом 64 ГБ є найкращою у своєму класі, завдяки розширеному програмному забезпеченню, що підтримує запис відео та захоплення зображень. Розширена обробка зображень (Digital Detail Enhancement, цифрове шумозаглушення та алгоритм NLM).
Основне застосування тепловізійних пристроїв: безпека, охорона природи, активний відпочинок, туризм, походи та робота у морі.
Тепловізор Sidewinder оснащений змінним і літій-іонним акумулятором, що перезаряджається, що забезпечує до 7 годин безперервної роботи від однієї зарядки. Крім того, при необхідності можна використовувати зовнішнє джерело живлення, наприклад, повербанк, щоб продовжити час роботи пристрою. Це робить монокуляр відмінним вибором для тривалих походів та різних цілей на природі, коли доступ до електрики обмежений. Користувачі можуть бути впевнені в надійності та зручності використання пристрою Sidewinder у будь-яких умовах.
Палітра монокуляра: Гаряча чорна (Black Hot), гаряча біла (White Hot), гаряча червона (Red Hot), фьюжн (Fusion). Пристрій може вимірювати відстань між метою та положенням спостерігача. Цифрове збільшення 1×, 2×, 4×, 8×.
Тепловізор Sidewinder поставляється в комплекті з усім необхідним для зручної та ефективної роботи, а посібник користувача забезпечує докладні інструкції щодо налаштування та використання обладнання.
Комплектація монокуляра Sidewinder
Монокуляр - 1 шт
Зарядний пристрій - 1 шт
USB-кабель - 1 шт
Адаптер живлення (включаючи вилки для США та ЄС) – 1 шт.
Акумуляторна батарея 18650 - 2 шт.
Тканина для лінз - 1 шт
Ремінець для руки - 1 шт
Сумка для перенесення - 1 шт
Посібник користувача - 1 шт
Захисний чохол - 1 шт
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Інтерфейси
USB Type-C
Відстань спостереження
1800 м
Вага
505 г
Дисплей
1024×768, OLED
Кути огляду (Thermal)
Г: 7.5° × В: 5.6°
Локальна пам'ять
64 Гб
Макс. розд.здатність(Thermal)
384×288
Оптичне збільшення
3× - 24×
Особливості
Відстеження гарячих точок, відеозапис, запис знімків
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
-30°C - 55°C
Розмір
188 × 58 × 65 мм
Розмір пікселя
12 мкм
Спектральний діапазон
8 мкм - 14 мкм
Термін роботи батареї
до 7 годин
Тип живлення
Одна змінна літієва батарея, що перезаряджається 18650
Фокусна відстань (Thermal)
35 мм
Цифрове збільшення
1×, 2×, 4×, 8×
Живлення
5ВDC/2 A, 1.75 Вт
Ступінь захисту
IP67
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Поддерживает |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес брутто | 1.96 кг |
| Дисплей | 1024×768, OLED |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Локальное хранилище | 64 Гб |
| Макс. разрешение (Thermal) | 384×288 |
| Матрица (Thermal) | Неохлаждаемая решетка из оксида ванадия |
| Особенности | Отслеживание горячих точек, запись видео, запись снимков |
| Отображение емкости аккумулятора | Поддерживает |
| Палитра | Горячий черный, горячий белый, горячий красный, фьюжн |
| Питание | 5ВDC/2 A, 1.75 Вт |
| Рабочая температура | -30°C - 55°C |
| Размер | 188 × 58 × 65 мм |
| Размер пикселя | 12 мкм |
| Размер упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 110 x 335 мм |
| Расстояние наблюдения | 1800 м |
| Спектральный диапазон | 8 мкм - 14 мкм |
| Срок гарантии | 12 мес |
| Срок работы батареи | до 7 часов |
| Степень защиты | IP67 |
| Тепловая чувствительность (NETD) | ≤ 20 мК (@25°C), F#=1.0 |
| Тип питания | Одна сменная перезаряжаемая литиевая батарея 18650 |
| Углы обзора (Thermal) | Г: 7.5° × В: 5.6° |
| Файлы | https://ftp.viatec.ua/Site/Video/Termal/sidewinder/1673873914_agm_sidewinder_manual_v2.pdf |
| Фокусное расстояние (Thermal) | 35 мм |
| Цифровое увеличение | 1×, 2×, 4×, 8× |
- Цена: 75 390 ₴









