
Тепловізійний приціл AGM Adder TS35-384
81 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00009260
AGM Adder - тепловізійні приціли, розроблені для цілодобової роботи в будь-яких погодних та кліматичних умовах. Два варіанти об'єктива дозволяють вибрати ідеальний пристрій для потреб, де об'єктив 35 мм призначений для зйомки на середніх дистанціях, а модель об'єктиву 50 мм відмінно підходить для спостережень на дальній відстані. Дана модель має об'єктив 35 мм та відстань спостереження до 1800 метрів.
Приціл оснащений високочутливим тепловізійним детектором роздільної здатності 384×288 з кутом огляду: 7,5° × 5,6° та OLED-монітором 1024×768, який забезпечує чітке зображення в суворих умовах довкілля, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, дерево, тощо. Доступний вибір колірних палітр та різних режимів роботи.
Має унікальну подвійну систему живлення. Дві вбудовані акумуляторні батареї 18650 з однією змінною літієвою батареєю CR123A забезпечують до 15 годин безперервної роботи. Пристрій має швидке сховище EMMC ємністю 64 ГБ для вбудованого відеозапису та захоплення зображень. Функція Shot (Shot Activated Recording) дозволяє не турбуватися про необхідність кожного разу запускати запис вручну. Також доступний модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.
Adder можна закріпити за допомогою стандартних кріплень оптичних прицілів на 30-мм трубках. Трубка 30 мм у традиційному стилі відповідає потребам професіоналів, які цінують традиції та прагнуть технологічної переваги, і забезпечує максимальну дальність виявлення до 1800 метрів.
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
890 г
Дисплей
1024x768, OLED
Інтерфейси
USB Type-C QC3.0
Локальне сховище
64 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
384 × 288
Матриця (Thermal)
12 мкм, неохолоджуваний
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
від -30°C до +55°C
Розмір
407 × 78 × 76 мм
Відстань спостереження
1800 м
Спектральний діапазон
8 μm - 14 μm
Термін гарантії
12 міс.
Строк роботи батареї
до 15 годин
Тип харчування
батарея 18650+CR123
Кути огляду (Thermal)
7.5° × 5.6°
Фокусна відстань (Thermal)
35 мм
Цифрове збільшення
1x, 2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 2.38 кг |
| Дисплей | 1024x768, OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C QC3.0 |
| Локальна пам'ять | 64 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384 × 288 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, що не охолоджується |
| Особливості | активація записування за пострілом; картинка-в-картинці; аудіо/відео запис, корекція пошкоджених пікселів |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розмір | 407 × 78 × 76 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 140 x 160 x 490 мм |
| Відстань спостереження | 1800 м |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 15 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | батарея 18650 + CR123 |
| Кути огляду (Thermal) | 7.5° × 5.6° |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8827189727901-AGM-Adder |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 1x, 2x, 4x, 8x |
- Ціна: 81 900 ₴






