
Тепловізійний приціл AGM Adder TS50-384
99 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99-00009262
AGM Adder - тепловізійні приціли, розроблені для цілодобової роботи в будь-яких погодних та кліматичних умовах. Два варіанти об'єктива дозволяють вибрати ідеальний пристрій для потреб, де об'єктив 35 мм призначений для зйомки на середні дистанції, а модель об'єктиву 50 мм відмінно підходить для дій на великих відстанях.
Дана модель має об'єктив 50 мм та відстань спостереження до 2600 метрів. Приціл оснащений високочутливим тепловізійним детектором 384×288 та OLED-монітором 1024×768, який забезпечує чітке зображення у суворих умовах навколишнього середовища, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, дерево тощо.
Приціл оснащений унікальною подвійною системою живлення. Дві вбудовані акумуляторні батареї 18650 з однією змінною літієвою батареєю CR123A забезпечують до 15 годин безперервної роботи. Пристрій має швидке сховище EMMC ємністю 64 ГБ для вбудованого відеозапису та захоплення зображень. Функція Shot (Shot Activated Recording) дозволяє не турбуватися про необхідність кожного разу запускати запис вручну. Також доступний модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.
Adder можна закріпити за допомогою стандартних кріплень оптичних прицілів на 30-мм трубках. Трубка 30 мм у традиційному стилі відповідає потребам професіоналів, що цінують традиції та прагнуть технологічної переваги, і забезпечує максимальну дальність виявлення до 2600 метрів.
Приціл витримує силу віддачі еквівалентну до 6750 Дж
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
970 г
Дисплей
1024x768, OLED
Інтерфейси
USB Type-C QC3.0
Локальне сховище
64 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
384 × 288
Матриця (Thermal)
12 мкм, неохолоджуваний
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
від -30°C до +55°C
Розмір
420 × 78 × 82 мм
Відстань спостереження
2600 м
Термін гарантії
12 міс.
Строк роботи батареї
до 15 годин
Тип харчування
батарея 18650+CR123
Кути огляду (Thermal)
5.4° × 4°
Фокусна відстань (Thermal)
50 мм
Цифрове збільшення
1×, 2×, 4×, 8×
живлення
5 DC/2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 2.48 кг |
| Дисплей | 1024x768, OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C QC3.0 |
| Локальна пам'ять | 64 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384 × 288 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, що не охолоджується |
| Особливості | активація записування за пострілом; картинка-в-картинці; аудіо/відео запис, корекція пошкоджених пікселів |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розмір | 420 × 78 × 82 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 140 x 160 x 490 мм |
| Відстань спостереження | 2600 м |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 15 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | батарея 18650 + CR123 |
| Кути огляду (Thermal) | 5.4° × 4° |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8827189727901-AGM-Adder |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифрове збільшення | 1×, 2×, 4×, 8× |
- Ціна: 99 960 ₴






