AGM Adder - тепловізійні приціли, розроблені для цілодобової роботи в будь-яких погодних та кліматичних умовах. Два варіанти об'єктива дозволяють покупцеві вибрати ідеальний пристрій для своїх потреб, де об'єктив 35 мм призначений для зйомки на середні дистанції, а модель 50 мм відмінно підходить для дій на великих відстанях.
Дана модель має об'єктив 35 мм та відстань спостереження до 1800 метрів. Приціл оснащений високочутливим тепловізійним детектором 640×512 та OLED-монітором 1024×768, який забезпечує чітке зображення у суворих умовах довкілля, таких як темрява, туман, дим, пил, дощ, сніг, дерево тощо.
Приціл оснащений унікальною подвійною системою живлення. Дві вбудовані акумуляторні батареї 18650 із однією змінною літієвою батареєю CR123A забезпечують до 13 годин безперервної роботи. Пристрій має швидке сховище EMMC ємністю 64 ГБ для вбудованого відеозапису та захоплення зображень. Функція Shot (Shot Activated Recording) дозволяє не турбуватися про необхідність кожного разу запускати запис вручну. Також доступний модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.
Adder можна закріпити за допомогою стандартних кріплень оптичних прицілів на 30-мм трубках. Трубка 30 мм у традиційному стилі відповідає потребам професіоналів, які цінують традиції та прагнуть технологічної переваги, і забезпечує максимальну дальність виявлення до 1800 метрів.
Приціл витримує силу віддачі еквівалентну до 6750 Дж
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
890 г
Усі характеристики
Дисплей
1024x768, OLED
Інтерфейси
USB Type-C QC3.0
Локальне сховище
64 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
640 × 512
Матриця (Thermal)
12 мкм, неохолоджуваний
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
від -30°C до +55°C
Розмір
407 × 78 × 76 мм
Відстань спостереження
1800 м
Термін гарантії
12 міс.
Строк роботи батареї
до 13 годин
Тип харчування
батарея 18650+CR123
Кути огляду (Thermal)
12.5 ° × 10 °
Фокусна відстань (Thermal)
35 мм
Цифрове збільшення
1x, 2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 2.36 кг |
| Дисплей | 1024x768, OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C QC3.0 |
| Локальна пам'ять | 64 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640 × 512 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, що не охолоджується |
| Особливості | активація записування за пострілом; картинка-в-картинці; аудіо/відео запис, корекція пошкоджених пікселів |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -30°C - 55°C |
| Розмір | 407 × 78 × 76 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 140 x 155 x 485 мм |
| Відстань спостереження | 1800 м |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 13 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | батарея 18650 + CR123 |
| Кути огляду (Thermal) | 12.5° × 10° |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8827189727901-AGM-Adder |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифрове збільшення | 1x, 2x, 4x, 8x |
- Ціна: 116 340 ₴





