Тепловізійний приціл AGM Varmint LRF TS50-640 (2500 метрів)
AGM Varmint LRF – компактний тепловізійний приціл, розроблений для цілодобової роботи в будь-яких погодних та навколишніх умовах. Дальність спостереження до 2500 м. Доступний у кількох конфігураціях: тепловізійний детектор 384x288 (50 Гц) або тепловізійний детектор 640x512 (50 Гц) та лінза об'єктива 35 мм або 50 мм. Ці опції дозволяють покупцеві вибрати ідеальний пристрій для потреб. Об'єктив 35 мм призначений для зйомки на середніх дистанціях, а об'єктив 50 мм найкраще підходить для дій на далеких відстанях.
Дана модель має об'єктив 50 мм та відстань спостереження до 2500 метрів. Оснащений високочутливим тепловим детектором 12 мкм та OLED-монітором 1024×768, AGM Varmint LRF забезпечує чітке зображення в суворих умовах навколишнього середовища, включаючи темряву, туман, дим, пил, дощ, сніг, чагарник і т. д. Пристрій можна використовувати як тепловізійного прицілу. Вбудований лазерний далекомір AGM Varmint LRF призначений для визначення точної відстані між спостерігачем та метою. Результати вимірювання відображаються на моніторі осцилографа.
Один акумулятор 18650 забезпечує до 4,5 годин безперервної роботи пристрою. Зовнішній блок живлення 5 В (акумулятор) можна легко підключити через USB-USB-C роз'єм для значного збільшення часу роботи. Пристрій оснащений швидкою пам'яттю EMMC для запису відео та захоплення зображень. Також в комплект входить внутрішній модуль Wi-Fi для потокової передачі відео в реальному часі та запису відео/зображень через програму.
Приціл витримує силу віддачі еквівалентну до 6750 Дж
Характеристики
Wi-Fi
Підтримує
Апертура (Thermal)
F1.0
Вага
722 г
Дисплей
1024x768, 0.39", OLED
Інтерфейси
USB Type-C
Локальне сховище
16 Гб EMMC
Макс. дозвіл (Thermal)
640 × 512
Матриця (Thermal)
12 мкм, неохолоджуваний
Палітра
Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, фьюжн
Робоча температура
від -20°C до +55°C
Розмір
210 x 74 x 109 мм
Відстань спостереження
2500 м
Спектральний діапазон
8 μm - 14 μm
Строк роботи батареї
до 4.5 годин
Тип харчування
батарея 18650
Кути огляду (Thermal)
8.78° × 7.03°
Фокусна відстань (Thermal)
50 мм
Цифрове збільшення
1x, 2x, 4x, 8x
живлення
5 DC/2 A
Ступінь захисту
IP67
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримують |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вага брутто | 1.82 кг |
| Дисплей | 1024x768, 0.39", OLED |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Лазерний далекомір | 600 м, точність ±2 м |
| Локальна пам'ять | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640 × 512 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм, що не охолоджується |
| Особливості | відстеження гарячої точки; картинка-в-карті; знімок екрана |
| Палітра | Гарячий чорний, гарячий білий, гарячий червоний, ф'южн |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Робоча температура | -20°C - 55°C |
| Розмір | 210 x 74 x 109 мм |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 110 x 230 x 340 мм |
| Відстань спостереження | 2500 м |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Термін роботи батареї | до 4.5 годин |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип живлення | батарея 18650 |
| Кути огляду (Thermal) | 8.78° × 7.03° |
| Файли | https://viatec.zendesk.com/hc/uk/articles/8828211138205-AGM-Varmint-LRF |
| Фокусна відстань (Thermal) | 50 мм |
| Цифрове збільшення | 1x, 2x, 4x, 8x |
- Ціна: 163 800 ₴







